קמפיינים

50 ימים: יותר מ-500 ילדים: נתוני ההרוגים בעזה, קיץ 2014

מערכת נתונים אינטראקטיבית

נשים עובדות בעזה

יום האישה 2016

לרגל יום האישה הציג בצלם את סיפוריהן של שלוש נשים המנסות לשרוד בתנאים הבלתי אפשריים כמעט של הכלכלה העזתית ולפרנס את משפחותיהן.

שנה ל״צוק איתן״

עבור מאות אלפים בעזה זה לא נגמר

לפני שנה בדיוק החלו ההפצצות על עזה. עבור מאות אלפי בני אדם ברצועה הסיוט של הקיץ שעבר הפך למציאות מתמשכת. גם לאחר תום הלחימה המשיך בצלם להביא את סיפוריהם של תושבי עזה, המתמודדים עם תוצאותיה עד היום.

דו"ח חדש: עצור עד שלא הוכחה חפותו

כתב אישום=מעצר עד תום ההליכים=עסקת טיעון=הרשעה

מדו"ח חדש של בצלם עולה כי עבור נאשמים פלסטינים מעצר עד תום ההליכים הוא הכלל, ולא החריג, וזהו הגורם העיקרי לכך שרוב ההליכים מסתיימים בעסקאות טיעון, ולשיעור ההרשעות העצום. 

יומולדת לא שמח - 48 שנה לכיבוש

48 שנים חלפו מ-1967. דורות של שליטה על עם אחר תוך רמיסת זכויותיו בכל תחומי החיים, מצב קבוע שאין בו שום דבר זמני. ה"זמניות" הזו לא תוכל להימשך לנצח, אבל ממשלת ישראל לא מאמינה שיש לסיים את הכיבוש. אנחנו כן.
הצטרפו אלינו.

לעצור את הגירוש בסוסיא!

SaveSusiya!

בג"ץ אפשר למנהל האזרחי להרוס את הכפר ח'ירבת סוסיא ובפועל לגרש את תושביו, עוד לפני שתוכרע עתירת התושבים נגד פסילת תוכנית המתאר שהגישו. כך פועלות הרשויות הישראליות כדי לאפשר השתלטות על אדמות נוספות ולגרש קהילות פלסטיניות משטחי C. סיפוח פורמלי? בפועל, הסיפוח והנישול כבר כאן.

הודעה ל*לא* בוחרת

לקראת הבחירות לכנסת העשרים הזכיר בצלם לציבור כי בבחירות הקרובות, מיליוני פלסטינים לא יכריעו לגבי גורלם ועתידם.

יום האישה הבינלאומי 2015

נשים מושפעות ממצבי לחימה ומהפרות זכויות אדם באופן ייחודי וחשוב שנשמע את קולן. לכבוד יום האישה הבינלאומי ביקשנו מנשים פלסטיניות לראיין נשים פלסטיניות על התקוות, החלומות ומקורות ההשראה שלהן

דגל שחור

על המשמעויות המוסריות והמשפטיות של מדיניות תקיפות בתי המגורים ברצועת עזה בקיץ 2014

הגנים הלאומיים במזרח ירושלים

סיור וירטואלי

מאז סיפוח מזרח ירושלים הקימו הממשלות סדרת גנים לאומיים בתוך שכונות פלסטיניות או בצמוד אליהן. הבנייה בשטחם אסורה, וההכרזה על גן לאומי משמשת ככלי להגבלת בנייה ופיתוח של השכונות. הקמתם מקדמת סדר יום שבמרכזו שמירה על רוב יהודי בירושלים, יצירת רצף של שטחים ללא אוכלוסייה פלסטינית והגברת הנוכחות היהודית במזרח העיר.