דילוג לתוכן העיקרי

חיילים מעכבים ילד בן תשע בחברון, נובמבר 2017

ב-24.11.17, בסביבות השעה 8:00, עצרו שוטרי מג"ב את מוחמד דענא, בן תשע, תושב שכונת ג'בל ג'והר בחברון בעת ששהה בסמוך לבית ספרו באזור אל-חרם אל-איבראהימי (מערת המכפלה). השוטרים הובילו אותו למ...
לקריאת המאמר המלא בחזרה לדף הסרטון

חיילים מעכבים ילד בן תשע בחברון, נובמבר 2017

ב-24.11.17, בסביבות השעה 8:00, עצרו שוטרי מג"ב את מוחמד דענא, בן תשע, תושב שכונת ג'בל ג'והר בחברון בעת ששהה בסמוך לבית ספרו באזור אל-חרם אל-איבראהימי (מערת המכפלה). השוטרים הובילו אותו למחסום "בית המרקחת", שנמצא במרחק של כמה מטרים משם. מוחמד עוכב במחסום ולאחר כמה דקות הגיע לשם אביו. רק לאחר כרבע שעה נתנו לו לפגוש את מוחמד. לאחר כשעה, השוטרים לקחו אותם אל המת"ק הישראלי, שם חקר אחד הקצינים את מוחמד בנוכחות אביו ושאל אותו, בערבית, מי שלח אותו לזרוק אבנים. כשעה לאחר מכן, הועברו השניים למת"ק הפלסטיני ומשם שוחררו לביתם, אליו הגיעו בסביבות 13:00.

כך תיארה אמו של מוחמד, זהרה, את שעבר עליה ועל בנה: התקשרתי לבעלי והוא סיפר לי שמוחמד עצור. הוא ניסה להרגיע אותי, אמר שהוא הגיע למחסום ושמוחמד בסדר ושהשוטרים במחסום רק מעכבים אותו. בינתיים אחד התלמידים בבית הספר הביא לי את התיק של מוחמד. היה לי קשה לראות את התיק שלו והתחלתי לבכות. כשסוף סוף הוא חזר הביתה הוא נראה חיוור ומבולבל מאוד. חיבקתי אותו וניסיתי להרגיע אותו. אני עדיין מרגישה שמשהו שונה אצלו והוא כל הזמן מפוחד ועצבני. אני דואגת לו.

מיקום

מדיה בנושא

סרטונים אחרונים