דילוג לתוכן העיקרי
תפריט
מהשטח
נושאים

דיווחים

סינון דיווחים

26 באוגוסט 2019

בצלם אבל וכואב את מותה של רינה שנרב בת ה-17 שנהרגה בידי פלסטיני

בצלם אבל וכואב את מותה של רינה שנרב בת ה-17 שנהרגה בידי פלסטיני ביום שישי האחרון ה-23.8.19 ומאחל החלמה מלאה לאחיה ולאביה. אסור שזהותו הלאומית או הדתית של אדם תהיה סיבה לפגיעה בו. בצלם מגנה כל פגיעה מכוונת באזרחים ישראלים ופלסטינים ושב וקורא לפוליטיקאים ולמנהיגים לנהוג באחריות ולהמנע מליבוי היצרים ומעגל הדמים.

5 במאי 2019

יש להפסיק לירות על אזרחים בשני הצדדים, יש להסיר את המצור על עזה

מלחמה נוספת ברצועת עזה היא איוולת שלא תשפר את ביטחונו ורווחתו של איש ורק תחריף את סבלם של אזרחים בשני הצדדים. על ממשלת ישראל להסיר את המצור שחונק את תושבי רצועת עזה; על החמאס לחדול לירות על אזרחים.

19 במארס 2019

פלסטיני הרג אזרח ישראלי וחייל ליד ההתנחלות אריאל

בצלם מביע צער על הריגתו של הרב אחיעד אטינגר, בן 47, תושב ההתנחלות עלי שבמחוז שכם, נשוי ואב ל-12 ילדים, שנורה ב-17.3.19 בידי פלסטיני ומת מפצעיו אתמול, ושולח תנחומים למשפחתו. התקפות מכוונות נגד אזרחים חותרות תחת כל כלל מוסרי, משפטי ואנושי. בצלם מגנה בתקיפות כל פגיעה מכוונת באזרחים ושב וקורא לפוליטיקאים ולמנהיגים לנהוג באחריות ולהימנע מליבוי האלימות.

20 בפברואר 2019

בצלם כואב את מותה ומזועזע מנסיבות הריגתה של אורי אנסבכר בירושלים

בצלם מביע צער עמוק על הריגתה של אורי אנסבכר, בת 19 מההתנחלות תקוע, ב-7.2.19 בידי פלסטיני תושב חברון ליד עין יעל שבירושלים. בצלם שולח את תנחומיו למשפחתה של אנסבכר. אי אפשר שלא להזדעזע מנסיבות המקרה המחרידות. פגיעה באזרחים חותרת תחת כל כלל מוסרי, משפטי ואנושי. בצלם מגנה בתקיפות כל פגיעה כזו.

12 בדצמבר 2018

בצלם אבל על מות התינוק שיולד לאחר שאמו נפצעה קשה בפיגוע ירי ליד עפרה

בצלם כואב את מות בנם התינוק של שירה ועמיחי איש-רן, שיולד בחודש השביעי לאחר שאמו נפצעה קשה בפיגוע ירי שביצע פלסטיני ליד ההתנחלות עפרה. בפיגוע נפצעו אבי התינוק וכן חמישה אנשים נוספים. בצלם שולח את תנחומיו למשפחה ומשתתף בצערה ומאחל החלמה מהירה ושלמה לפצועים. התקפות על אזרחים חותרות תחת כל כלל מוסרי, משפטי ואנושי והן מעשה נפסד בזוי ומגונה.

8 באוקטובר 2018

פלסטיני ירה למוות בשני אזרחים ישראלים באזור התעשייה ברקן שבגדה המערבית

בצלם מביע צער על הריגתם של קים לבנגרונד-יחזקאל, בת 28, נשואה ואם לפעוט מראש העין וזיו חג'בי, בן 35 מראשון לציון, נשוי ואב לשלושה, שנורו למוות אתמול בבוקר (7.10.18) בידי פלסטיני תושב הכפר שווייכה שבמחוז טול-כרם. בצלם שולח את תנחומיו למשפחות ומאחל החלמה מלאה לפצועה. התקפות מכוונות נגד אזרחים חותרות תחת כל כלל מוסרי, משפטי ואנושי. בצלם מגנה בתקיפות כל פגיעה מכוונת באזרחים ושב וקורא לפוליטיקאים ולמנהיגים לנהוג באחריות ולהימנע מליבוי האלימות.

16 בספטמבר 2018

אזרח ישראלי נדקר למוות בידי פלסטיני בצומת גוש עציון

בצלם מביע צער על הריגתו של ארי פולד, בן 40, נשוי ואב לארבעה, תושב ההתנחלות אפרת שבמחוז בית לחם, שנדקר היום בידי פלסטיני תושב יטא בצומת גוש עציון ומת מפצעיו בבית החולים שערי צדק בירושלים. בצלם שולח את תנחומיו למשפחתו של פולד. התקפות מכוונות נגד אזרחים חותרות תחת כל כלל מוסרי, משפטי ואנושי. בצלם מגנה בתקיפות כל פגיעה מכוונת באזרחים ושב וקורא לפוליטיקאים ולמנהיגים לנהוג באחריות ולהימנע מליבוי האלימות.

27 ביולי 2018

אזרח ישראלי נהרג ושניים נפצעו בפיגוע דקירה שביצע פלסטיני בהתנחלות אדם

בצלם מביע צער על הריגתו של יותם עובדיה בן 31, נשוי ואב לשניים, תושב ההתנחלות אדם שבמחוז רמאללה שנדקר אתמול למוות בידי פלסטיני תושב כובר ועל פציעתם של שני בני אדם נוספים, אחד באורח בינוני ואחד באורח קשה. בצלם שולח את תנחומיו למשפחתו של עובדיה ומאחל החלמה מהירה לפצועים. התקפות מכוונות נגד אזרחים חותרות תחת כל כלל מוסרי, משפטי ואנושי. בצלם מגנה בתקיפות כל פגיעה מכוונת באזרחים ושב וקורא לפוליטיקאים ולמנהיגים לנהוג באחריות ולהימנע מליבוי האלימות.

19 במארס 2018

אזרח ישראלי נהרג בפיגוע דקירה בעיר העתיקה במזרח ירושלים

בצלם מביע צער על הריגתו של עדיאל קולמן, בן 32 ואב לארבעה, תושב ההתנחלות כוכב השחר שנדקר אתמול למוות בידי פלסטיני בעיר העתיקה במזרח ירושלים. בצלם שולח את תנחומיו למשפחה. התקפות מכוונות נגד אזרחים חותרות תחת כל כלל מוסרי, משפטי ואנושי. בצלם מגנה בתקיפות כל פגיעה מכוונת באזרחים ושב וקורא לפוליטיקאים ולמנהיגים לנהוג באחריות ולהימנע מליבוי האלימות.

6 בפברואר 2018

אזרח ישראלי נהרג בפיגוע דקירה ליד ההתנחלות אריאל

בצלם מביע צער על הריגתו של הרב איתמר בן גל, בן 29 ואב לארבעה, תושב ההתנחלות הר ברכה שנדקר אתמול למוות ליד ההתנחלות אריאל שבמחוז שכם. בצלם שולח את תנחומיו למשפחה. התקפות מכוונות נגד אזרחים חותרות תחת כל כלל מוסרי, משפטי ואנושי. בצלם מגנה בתקיפות כל פגיעה מכוונת באזרחים ושב וקורא לפוליטיקאים ולמנהיגים לנהוג באחריות ולהימנע מליבוי האלימות.